Vyhledat a odstranit duplicitní adresy


Software na vyhledávání
a odstraňování duplicitních adres.

Pracujete pravidelně s daty, například se seznamy adres pro marketingové účely? Pokud ano, pravděpodobně znáte problém, kdy je často obtížné identifikovat duplicitní položky, zejména pokud se jedná o jména společností nebo osob. Nebo s problémem slučování dat z různých zdrojů. Řešením by mohly být tyto inovativní produkty:

  • DedupeWizard 8: Jednoduchý software, který lze bez speciálních technických znalostí používat k vyhledávání duplicitních adres v aplikaci Excel. Duplicitní adresy lze vyhledávat podle poštovní adresy, telefonního čísla a/nebo e-mailové adresy, a to v jediném adresáři nebo mezi dvěma adresáři podle požadavků zohledňování seznamů neúčasti. Lze zpracovávat pouze soubory aplikace Excel.
  • DataQualityTools 8: Program DataQualityTools nabízí v porovnání s programem DedupeWizard více možností vyhledávání duplicitních adres, jakož i celou řadu dalších funkcí na zpracování adresových dat, například funkce na spojování datových polí. Kromě souborů aplikace Excel tento program podporuje také soubory ve formátech dBase, ACCESS, VistaDB, textové soubory, jakož i databázové servery, například MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE a MySQL.

Další informace: www.dataqualityapps.com